5.0
Toplamda 0 oy verildi.
İmg İmg İmg
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sessiz Bir Yer

-

A Quiet Place

Sessiz Bir Yer
Sessiz Bir Yer 2018 İzle, Sessiz Bir Yer 1 İzle, A Quiet Place 2018 İzle, Sessiz Bir Yer 2018 İzle, Sessiz Bir Yer 1 İzle, Sessiz Bir Yer 2018 Full HD İzle, Sessiz Bir Yer 1 Türkçe Altyazılı İzle, Sessiz Bir Yer 1 Türkçe Dublajlı İzle, A Quiet Place İzle, A Quiet Place 1 Türkçe Altyazılı İzle, İki çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile ses çıkaracak her türlü adım ve hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir.

Sessiz Bir Yer 2018 İzle, Sessiz Bir Yer 1 İzle filmini türkçe altyazı, türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Filmdelisi sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
  Tür: Dram , Gerilim , Korku
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 179
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı