Germany
Kuru Otlar Üstüne
İncele
Kuru Otlar Üstüne
Fragman
Kuru Otlar Üstüne 2023 İzle, Genç bir öğretmen, küçük bir köyde zorunlu görevden sonra İstanbul'a atanmayı ummaktadır. Uzun bir bekleyişin ardından bu kasvetli hayattan kurtulma umudunu tamamen kaybeder. Ancak meslektaşı Nuray, bakış açısını yeniden kazanmasına yardım eder.Kuru Otlar Üstüne 2023 türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı izle filmini full hd 1080p olarak HDFilmabi sitemizden izleyin. İzlediğiniz film ve dizilere bol bol yorumlar yaparak bizlere destek olabilir sitemizin devamlılığının sürmesini sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır tüm dizi ve film sitelerine abilik yapan HDFilmabi sitemiz sizlere en iyi içerikleri sunmaya devam ediyor ve devam da edecek, herkese iyi seyirler.
 • 197
 • 953
 • 0
John Wick 4
İncele
John Wick 4
Fragman
John Wick 4 2023 izle, John Wick 4 izle, "John Wick", 2014 yılında ilk filmin vizyona girmesiyle başlayan bir aksiyon filmi serisidir. Seri, çok sevdiği arabasının çalınmasının ardından intikam peşinde koşan Keanu Reeves'in canlandırdığı John Wick adlı emekli bir tetikçinin hikayesini anlatıyor. ölen karısının son hediyesi olan köpeğinin öldürülmesi. Filmler, yoğun aksiyon sekansları, şık görselleri ve baş karakterin metanetli ve amansız doğasıyla tanınır. İlk film, "John Wick", izleyicilere karakteri ve onun suikastçılar dünyasını, gizli toplulukları ve bir suçlu yeraltı dünyasını tanıttı. Eski bir dublör olan Chad Stahelski tarafından yönetildi ve aksiyon koreografisi ve Keanu Reeves'in performansıyla olumlu eleştiriler aldı.John Wick 4 2023 türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı izle HDFilmabi sitemizden donmadan ve takılmadan. İlk filmin başarısı, iki devam filminin yayınlanmasına yol açtı: 2017'de "John Wick: Chapter 2" ve 2019'da "John Wick: Chapter 3 - Parabellum". Her iki film de suikastçıların dünyasını daha da keşfetti, mitolojiyi genişletti ve John Wick'in hayatta kalma ve intikam arayışına devam etti. Seri, yüksek oktanlı aksiyonu, yaratıcı dövüş sahneleri ve Keanu Reeves'in karakteri canlandırmasıyla övüldü. Ayrıca sadık bir hayran kitlesi ve ticari başarı elde ederek, "John Wick 4"ün ve filmlerde yer alan suikastçılar için otele odaklanan "The Continental" adlı yan televizyon dizisinin beklenip duyurulmasına yol açtı.
 • 170
 • IMDb 7.8
 • 418
 • 0
Last Sentinel
İncele
Last Sentinel
Türkçe Altyazı
Last Sentinel 2023 İzle, Last Sentinel 2023 Türkçe Altyazılı İzle, Last Sentinel Full HD izle, filmin oyuncu kadrosunda Kate Bosworth, Lucien Laviscount, Martin McCann, Thomas Kretschmann ve Ben Pullen gibi isimler yer alıyor. Filmde Gelecekte, savaşın mahvettiği bir Dünya'da geçen, dört bitkin asker, savaşan iki kıtayı ayıran uçsuz bucaksız bir okyanusta uzak bir askeri üs olan Sentinel'i yönetiyor. Görev süreleri üç ay önce sona ermişken, yardım ekibi hâlâ gelmemiştir ve boş haftalar aylara dönüşürken, paranoya çökmekte, ilişkileri test etmek kırılma noktasına gelmektedir.Last Sentinel 2023 İzle, Last Sentinel 2023 Türkçe Altyazılı İzle, Last Sentinel Full HD izle filmini HDFilmabi sitemizden izleyin. HDFilmabi sitesi uzun yıllardır tüm dizi ve film sitelerine abilik yaparak sizlere en iyi içerikleri sunan en güncel sitedir ve öyle olmaya da devam edecektir, herkese iyi seyirler.
 • 112
 • IMDb 5.3
 • 464
 • 0
Perfect Addiction
İncele
Perfect Addiction
Türkçe Altyazı
Perfect Addiction 2023 İzle, Perfect Addiction 2023 Türkçe Altyazılı İzle, Perfect Addiction - Kusursuz Takıntı 2023 İzle, Başarılı bir boks antrenörü, eski bir şampiyon olan erkek arkadaşının onu kendi kız kardeşiyle aldattığını keşfeder. Onu tahtından indirebilecek tek adamı, baş düşmanı Kayden'ı eğiterek intikam almaya koyulur.Perfect Addiction 2023 İzle, Perfect Addiction 2023 Türkçe Altyazılı İzle, Perfect Addiction - Kusursuz Takıntı 2023 İzle filmini HDFilmabi sitemizden izleyin. İzlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.
 • 97
 • IMDb 6.1
 • 184
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 3
İncele
Hızlı ve Öfkeli 3
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli 3 İzle, Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı İzle, The Fast and the Furious: Tokyo Drift, Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Drift Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle, Amerika'da hapis cezasından kurtulmak için babasının yanına Tokyo'ya taşınan bir genç, drift yarışı dünyasında önemli bir yarışmacı haline gelir.Hızlı ve Öfkeli 3 İzle, Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Drift Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle filmini HDFilmabi sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. İzlediğiniz filmlere ve dizilere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.
 • 104
 • IMDb 6.4
 • 125
 • 0
Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı
İncele
Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı
Multi Dil
Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı 2003 İzle, Lara Croft Tomb Raider 2 İzle, Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj İzle, Lara Croft 2 Full HD İzle, yönetmen koltuğunda Jan de Bont'un oturduğu ve oyuncu kadrosunda Angelina Jolie, Gerard Butler, Chris Barrie ve Djimon Hounsou gibi isimlerin yer aldığı Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life yani Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı filminde Maceracı Lara Croft, kötü bir bilim adamı bulmadan önce efsanevi Pandora'nın Kutusu'nu kurtarmak için bir maceraya atılır ve ona yardım etmesi için eski bir Denizciden paralı asker tutar.Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı 2003 İzle, Lara Croft Tomb Raider 2 İzle, Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj İzle filmini HDFilmabi sitemizden 1080p kalite olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. HDFilmabi sitesini sizler için her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi lütfen izlediğiniz dizilere veya filmlerin yorum kısmına yazmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
 • 117
 • IMDb 5.7
 • 173
 • 0
Lara Croft: Tomb Raider
İncele
Lara Croft: Tomb Raider
Multi Dil
Lara Croft: Tomb Raider 2001 İzle, Lara Croft: Tomb Raider 1 İzle, Lara Croft: Tomb Raider 2001 Türkçe Dublaj İzle, Lara Croft: Tomb Raider 2001 Türkçe Altyazılı İzle, Lar Croft serisi izle, yönetmen koltuğunda Simon West'in oturduğu ve oyuncu kadrosunda Angelina Jolie, Jon Voight, Iain Glen ve Daniel Craig gibi ünlü isimleri barındıran Lara Croft: Tomb Raider filminde Video oyunu maceracısı Lara Croft, güçlü antik eserleri kurtarmak için zamana ve kötü adamlara karşı yarıştığı bir filmde hayat buluyor.Lara Croft: Tomb Raider 2001 İzle, Lara Croft: Tomb Raider 1 İzle, Lara Croft: Tomb Raider 2001 Türkçe Dublaj İzle filmini HDFilmabi sitemizden 1080p kalite olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. HDFilmabi sitesini sizler için her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi lütfen izlediğiniz dizilere veya filmlerin yorum kısmına yazmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
 • 100
 • IMDb 5.8
 • 181
 • 0
Daha Hızlı Daha Öfkeli
İncele
Daha Hızlı Daha Öfkeli
Multi Dil
Daha Hızlı Daha Öfkeli İzle, Hızlı ve Öfkeli 2 İzle, 2 Fast 2 Furious İzle, Daha Hızlı Daha Öfkeli Türkçe Altyazılı İzle, Daha Hızlı Daha Öfkeli Türkçe Dublajlı İzle, , Hızlı ve Öfkeli'nin John Singleton tarafından yönetilen 2003 yapımı devam filmi ve Hızlı ve Öfkeli serisinin ikinci filmidir. 2 Hızlı 2 Öfkeli'de Paul Walker , Brian O'Conner , Thom Barry Bilkins rolünde yeniden rol alıyor ve Tyrese'i Roman Pearce ve Ludacris'i Tej olaraktanıtıyor. Filmde ayrıca Eva Mendes deDevon Aoki, James Remar ve Cole Hauser . Universal Pictures tarafından dağıtılan 2 Hızlı 2 Öfkeli, 6 Haziran 2003'te gösterime girdi ve gişede 236,4 milyon dolar hasılat elde etti.Daha Hızlı Daha Öfkeli İzle filmini HDFilmabi sitemizden 1080p kalite olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. HDFilmabi sitesini sizler için her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi lütfen izlediğiniz dizilere veya filmlerin yorum kısmına yazmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
 • 107
 • IMDb 6.4
 • 156
 • 0
Hızlı ve Öfkeli
İncele
Hızlı ve Öfkeli
Multi Dil
Hızlı ve Öfkeli 2001 İzle, Hızlı ve Öfkeli Serisini İzle, Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Altyazılı İzle, Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublajlı İzle, Hızlı ve Öfkeli 1 Full HD İzle, Fast and Furious 2001 İzle, os Angeles sokaklarında geceleri yasa dışı yarışlara katılan Dominic Toretto, bir dizi soygunun şüphelisidir. Polis teşkilatının başarılı polislerinden Brian O'Conner da Toretto'yu yakalamak için onun sokak yarışı çetesine katılır. Ancak zamanla çete üyeleri ile samimi hale gelirken diğer yandan Toretto'nun kız kardeşine aşık olur. Artık Los Angeles polis memuru Brian O'Conner sadakatinin kime olduğuna karar vermelidir.Hızlı ve Öfkeli 2001 İzle filmini HDFilmabi sitemizden 1080p kalite olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. HDFilmabi sitesini sizler için her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi lütfen izlediğiniz dizilere veya filmlerin yorum kısmına yazmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
 • 106
 • IMDb 6.9
 • 193
 • 0