5.0
Toplamda 0 oy verildi.
15 - Reklamı Geç -
İmg İmg İmg
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

BARDO

-

Bardo, falsa crónica de unas cuantas verdades

BARDO
BARDO 2022 Full HD İzle, BARDO - Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi İzle, BARDO - Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi Türkçe Altyazılı İzle, BARDO - Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi Full HD İzle, BARDO - Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi Full İzle, BARDO 2022 İzle, BARDO, Los Angeles'ta yaşayan Meksikalı meşhur gazeteci ve belgesel yapımcısı Silverio'nun samimi ve dokunaklı yolculuğuna dair destansı, görsel açıdan çarpıcı ve yoğun bir deneyimi gözler önüne seriyor. Prestijli bir uluslararası ödülü kazandıktan sonra kendi ülkesine dönmeye mecbur kalan Silverio, bu basit yolculuğun onun varoluşsal sınırlarını zorlayacağından habersizdir. Anılarının ve korkularının içinden geçerek içinde bulunduğu zamana ulaşan Silverio'nun gündelik yaşantısı hayret ve şaşkınlık hissiyle dolup taşar. Silverio bolca kahkaha ve yoğun duygular eşliğinde, evrensel ama bir yandan da çok özel sorularla boğuşmaktadır. Bunlar kimlik, başarı, ölüm, Meksika'nın tarihi, karısı ve çocuklarıyla olan derin ve duygusal ailevi bağlarıyla ilgili sorulardır. Aslında her biri bu tuhaf zamanlarda insan olmakla ilgilidir.

2022 yapımı BARDO - Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Filmdelisi sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
  Tür: Dram , Komedi , Netflix
  •  Süre: 160 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 257
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı