1. Mujhay Qabool Nahin 1.Bölüm 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Mujhay Qabool Nahin 1.Bölüm

  1.Bölüm 1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2023   739

  Mujhay Qabool Nahin 1.Bölüm izle, Mujhay Qabool Nahin 2023 izle, Mujhay Qabool Nahin Pakistan dizisini izle, babalarının onları kuzenleri Arsalan ve Salman ile evlendirme kararına bağlı bulan iki kız kardeş, Mashaal ve Maira'nın hayatlarını araştırıyor. Hırslı bir genç kadın olan Maira, bir yandan annesinin sorumluluklarını üstlenirken bir yandan da mesleki isteklerini dengelemeye çalışmaktadır. Ancak kibirli ve beceriksiz Salman ile olan ilişkisi sürekli bir çatışma kaynağı olduğunu kanıtlıyor. Maira'nın profesyonel hayatının ortasında, patronunun oğlu Atir Ahmed, onun çekiciliğine kapılır ve onunla evlenmek istediğini ifade eder. Atir'in ilerlemelerine rağmen Maira, Salman'a olan bağlılığına ve babasının ayarladığı evliliğe değer vererek onun tekliflerini kararlı bir şekilde reddeder. Mujhay Qabool Nahin 1.Bölüm izle, Mujhay Qabool Nahin 2023 pakistan dizisini türkçe altyazılı izle olarak HDFilmabi sitemizden izleyin. Kız kardeşine olan sevgisi ve Meşal'in Arsalan'la olan ilişkisini kurtarma arzusuyla hareket eden Maira, kendi mutluluğu pahasına bile olsa sayısız fedakarlık yapar. Sonuç olarak, birlikte geleceklerini belirsiz bırakarak Atir ile yollarını ayırmak zorunda kalır.
 1. Mujhay Qabool Nahin

  Mujhay Qabool Nahin

  IMDb : 5.0 1 Sezon1 Bölüm

      5.0   1.666

  Mujhay Qabool Nahin 2023 izle, Mujhay Qabool Nahin Pakistan dizisini izle, babalarının onları kuzenleri Arsalan ve Salman ile evlendirme kararına bağlı bulan iki kız kardeş, Mashaal ve Maira'nın hayatlarını araştırıyor. Hırslı bir genç kadın olan Maira, bir yandan annesinin sorumluluklarını üstlenirken bir yandan da mesleki isteklerini dengelemeye çalışmaktadır. Ancak kibirli ve beceriksiz Salman ile olan ilişkisi sürekli bir çatışma kaynağı olduğunu kanıtlıyor. Maira'nın profesyonel hayatının ortasında, patronunun oğlu Atir Ahmed, onun çekiciliğine kapılır ve onunla evlenmek istediğini ifade eder. Atir'in ilerlemelerine rağmen Maira, Salman'a olan bağlılığına ve babasının ayarladığı evliliğe değer vererek onun tekliflerini kararlı bir şekilde reddeder. Mujhay Qabool Nahin 2023 pakistan dizisini türkçe altyazılı izle olarak HDFilmabi sitemizden izleyin. Kız kardeşine olan sevgisi ve Meşal'in Arsalan'la olan ilişkisini kurtarma arzusuyla hareket eden Maira, kendi mutluluğu pahasına bile olsa sayısız fedakarlık yapar. Sonuç olarak, birlikte geleceklerini belirsiz bırakarak Atir ile yollarını ayırmak zorunda kalır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Mujhay Qabool Nahin
  •  İlk Yayın Tarihi: 2023
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
Background
15 - Reklamı Geç -
İmg İmg İmg
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Derya Ağustos 12, 2023 09:39:28

  Diğer bölümler ne zaman gelecek?

  • avatar
     admin Ağustos 12, 2023 12:13:22

   Diziye ilgi olmadığı için şu anlık çevirisi durduruldu maalesef.