Death’s Game

Death’s Game

  Mart 6, 2024

  50 Okunma

Dizi, kendi canına kıymaya çalıştığı için ceza olarak 13 kez yaşam ve ölüm döngüsüne girmek zorunda kalan bir kişinin hikayesini anlatmaktadır.

Death's Game Konusu:

Dizi, kendi canına kıymaya çalıştığı için ceza olarak 13 kez yaşam ve ölüm döngüsüne girmek zorunda kalan bir kişinin hikayesini anlatmaktadır. Toplumsal baskıların yükü altında kalan Choi Yi Jae, kendi canına kıymaya karar verir. Ancak bu kararı başka felaketleri beraberinde getirir ve kaçış yolu olarak seçtiği ölüm onu bir oyunla cezalandırır. Bu ceza sonucunda ölümü 13 farklı yaşam boyunca tekrar tekrar deneyimlemesi gerekir. Ömrünü sonuna kadar yaşayabilmek için ise kaderindeki yazgılı olan ölümden sağ çıkması gerekmektedir.

Güney Kore Dizileri izle

Death's Game Karakterleri:

Seo In Guk dizide, uzun süredir işsiz kalan Choi Yi Jae karakterini canlandırmaktadır. Tüm parasını bitcoin dolandırıcılığında kaybettikten sonra kız arkadaşı tarafından terk edilir ve kendi canına kıymayı seçer.

Park So Dam dizide, Choi Yi Jae'yi 13 kez yaşam ve ölüm cezasına çarptıran gizemli bir varlık olan Ölüm rolünü oynamaktadır.

Go Young Jung dizide, üniversite zamanlarında Choi Yi Jae ile sevgili olan Lee Ji Soo karakterini canlandırıyor. Lee Ji Soo, sevgilisi Choi Yi Jae'nin ölümünün ardından çaresizlik içinde yaşar. Yıllar sonra ise tesadüfen farklı bir hayatta Choi Yi Jae olarak yaşayan Jang Gun Woo (Lee Do Hyun) ile tanışır.

Lee Do Hyun dizide, göz alıcı görünümüyle gittiği her yerde dikkatleri üzerine çeken Jang Gun Woo karakterini canlandırıyor.

Sung Hoon dizide, risk dolu bir hayat yaşayan ekstrem sporcusu Song Jae Seob karakterini canlandırıyor.

Jang Seung Jo, müşterilerden gelen her türlü isteği yerine getiren, gizli bir organizasyonun yöneticisi olan Lee Joo Hoon karakterini canlandırıyor. Motosiklet becerileri ile tanınmaktadır.

Lee Jae Wook dizide hapishanenin kontrolünü ele geçirmek üzere olan Jo Tae Sang karakterini canlandırıyor. Hapishaneden sağ salim çıkabilmek için tüm hayatını ortaya koyar.

Death's Game izle

Yorum Alanı