5.0
Toplamda 0 oy verildi.
15 - Reklamı Geç -
İmg İmg İmg
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh

-

七つの大罪: 怨嗟のエジンバラ

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh
The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh 2022 İzle, The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh İzle, The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Türkçe Altyazılı İzle, The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Anime İzle, Anime Filmleri İzle, Animasyon Filmleri İzle, Meliodas ve Elizabeth'in oğlu Tristan, Tanrıça Klanı'nın gücünü miras alır ve insanların yaralarını ve yaralanmalarını iyileştirebilir, ancak İblis Klanı gücünü kontrol edemediği için sık sık başkalarına zarar verir. Tristan, ailesini korumak için Edinburgh Kalesi'ne gider ve yol boyunca bir sürü yeni arkadaşla tanışır.

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh 2022 izle filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak HDFilmabi sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
  •  Süre: 52 Dakika
  • İZLENME: 237
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı